2012/07/01

PLAYLISTA: Summer Nights


Lipiec rozpoczynamy ze stosownymi temperaturami 30+, po ostatnim meczu Euro 2012 wymiotło już ze stolicy, więc amtosferę a-la-Ibiza zapewniamy sobie sami. Początek wakacji, dzięki któremu na słoneczko wyroiło wysypem oswobodzonej a jeszcze niewyjechanej braci uczniowskiej, uczcimy stosownie gorącym zestawem muzycznym.

Jak zwykle wrzucamy do jednego worka, co nam tam po plejerach najróżniejszych ostatnio śmiga: od ostatniego odkrycia, Florrie, przez nieco przegapiony cover obfitoustej Lany Del Rey w wykonaniu TYP, dwa kawałki z udziałem Penguin Prison, wyimek z Adama Lamberta aż po miluśnego Bright Light Bright Light i ostatniego Jimmy'ego Somerville.

Uwadze P.T. Słuchaczy polecamy także enigmatyczną, w mleku kąpaną Queer of Hearts (na playliście w innym remiksie), której w tym wydaniu nie bez racji przypisuje się podobieństwo do produkcji Goldfrapp:

Z podobnie dusznych, spocononocnych kawałków odsyłamy do klipu niejakiego Blake'a McGratha, na współczesną modłę w konwencji scenicznego glamour parafrazującego klasyka Frankie Goes To Hollywood.

Ale do rzeczy - poniżej początek przeważająco tanecznego zestawu, całość dostępna na stronie PodSnack.[pełna playlista: 12 utworów]

Peep! by QueerPop
  1. hds pisze... 1/7/12 14:00

    Jak zwykle czekałem z utęsknieniem na Playlistę, no i wreszcie jest ;DDD
    Dzięki ;-*

  2. timofieusz pisze... 1/7/12 14:54

    ja zaś czekałem komentarza, i oto jest :)
    nie ma za co, jak zwykle :)

Prześlij komentarz