Rzecz jasna nie polska, lecz oryginalna; i ex-męża, bo rozwiedli się na przełomie wieków. On zresztą miał ponoć wyoutować się jej już po oficjalnym rozstaniu.
Poznali się (i związali) jako piętnastolatkowie w szkole. W latach 90. Peter Marc Jacobson był współtwórcą wielkiego sukcesu, jakim stał się serial o niani Fine. Jacobson był jego producentem i scenarzystą ponad 140 odcinków przygód przegiętej opiekunki do dzieci bez kwalifikacji. Rozwód obojga zbiegł się także dziwnym zbiegiem okoliczności ze zdjęciem sitcomu z anteny w 1999 r. W 2008 r. połączyli swe siły, prowadząc wspólnie jeden z galowych wieczorów przeciwników Proposition 8. Jednak dopiero w niedawnym wywiadzie dla Touch Fran Drescher otwarcie powiedziała o orientacji męża.
Ich jak dotąd jedynym, mocno queerowym dzieckiem godnym lat 90., pozostaje kultowa, staroświecka The Nanny. To, co z tą uroczą ramotką zrobiła rodzima stacja TVN przebija toporny niemiecki dubbing i zakrawa o zbrodnię. Nie sądzę, żeby na Agnieszce D. (ta od farb na głowę Schwarzkopfa) wzorowała się jakakolwiek drag queen, podczas gdy Fran Drescher aż się o to swoją prezencją, gustami, życiowymi mądrościami i sposobem bycia prosiła.
Nie możemy się już doczekać kolejnego - po dekadzie - projektu telewizyjnego, który fabularnie bazuje ponoć na ich... wzajemnych relacjach. To o czym do cholery opowiadała Niania?
Prześlij komentarz