2008/04/25

Minister wszechstronnie kryty

http://www.stoppsychologia.webpark.pl/ziobro3.jpgDzisiejszy "Dziennik" wylicza korzyści, jakie dla osławionego byłego Mininistr ds. Gwoździ Trumiennych, przynosi niesprawdzona informacja o jego narzeczeństwie z panią Kotecką, wypuszczona do żądnych plotek dziennikarzy przez ach-jakże-nieuważniego Jacka Kurskiego. Ciekawe, kto w ogóle daje się nabrać w wypadku tego człowieka na tłumaczenia, że palnął coś bez zastanowienia, że nadinterpretował itepeitede.

"Kurski od półtora roku pracuje nad wizerunkiem Zbyszka. Na pewno nie powiedział; tego ot tak, nie uzgadniając tego z zainteresowanym..."

Gazeta analizuje zatem korzyści z tak puszczonej kaczki dziennikarskiej: że odwróci uwagę od konfliktu z Kaczką właśnie, że kryje ministra wobec niewyjaśnionej roli pani Koteckiej w przepływie krępujących danych, że ociepli wizerunek technokratycznego urzędnika.
Nikt nie napisał jakoś, że tak przedstawiona informacja pięknie komponuje się także do innej pogłoski o przypadłości, co do której podejrzewa się inną głowę państwa, co to z mamą mieszka i koty hoduje, i co chwila żeni się z pewną zaświergoloną posłanką.
Nie żebyśmy sugerowali, że panowie mają się jakoś do siebie. Natomiast obaj pozostają wobec takich rewelacji i przecieków kryci.
W przenośni.
Peep! by QueerPop

    Prześlij komentarz