2012/02/18

CLIP DNIA: Budwlańcy ze Zgorzelca - Satisfaction Remake

Przerywamy nasz program, aby zaprezentować naszym Czytelnikom i Bywalcom klip, przygotowany, zagrany i wpuszczony w bezlitosną sieć przez czwartą klasę Technikum Budowlanego ze Zgorzelca.(wolimy nie dociekać, czy nazwa strony internetowej szkoły nawiązuje do jej bohaterskiego patrona zbiorowego).

Jak być może nasi Czytelnicy i Bywalcy zauważyli, z reguły nie komentujemy w tym miejscu wszelkich lip-dubów, tak przygotowanych przez uniwersytety, jak i przez znudzonych żołnierzy amerykańskich, tym razem zrobimy jednak wyjątek. Dwie prześmiewcze wersje słynnego klipu Benassiego gościły już w tym miejscu, teraz porwały się na niego polskie chłopaki, bawiąc się przy tym najwyraźniej w najlepsze:


[źródło wideo] [queerpop na youtube]

Trzeba chyba nie lada odwagi, by przeprowadzić i upublicznić podobny projekt w tak zmaskulinizowanym środowisku jak technikum budowlane - klip doczekał przez niespełna dwa tygodnie ponad 400.000 odsłon i nie tylko pochlebnych komentarzy.Nas osobiście frapują pomysły scenariuszowe, jak chociażby noszenie na rękach kolegi na drabinie, spanking przy pomocy ekhm... pędzla, o fragmencie wymagającym ochrony twarzy przed opryskaniem nie wspominając...


Frapujące, jak wielu przystojnych chłopaków bez kompleksów znalazło się w jednej klasie. Swoją drogą ciekawi jesteśmy, jak profesorstwo szkoły ocenia zastosowanie wpajanych zapewne na lekcjach zasad bezpieczeństwa przy pracy z narzędziami. My dopatrzyliśmy się u niektórych panów braku poczucia rytmu, ale to akurat nie jest cecha niezbędna w tej profesji, a już tym bardziej - przy takim zagęszczeniu seksapilu.

Nie wiedzieć czemu, zaczęliśmy też zastanawiać się właśnie nad przyspieszeniem odkładanego remontu...

[via: Blog wielobranżowy]

Peep! by QueerPop

    Prześlij komentarz