2011/08/10

CLIP DNIA: Maroon 5 ft. Ch. Aguilera - Moves Like JaggerŚwieżutki klip z gołym Adamem Levinem w tatuażach oraz Xtiną tak ogołoconą z makijaży, że aż do siebie niepodobną. Nie brak głosów, że to najbardziej udana produkcja Maroon 5 i Aguilery od dłuższego czasu, bo kariera tak jednych, jak zwłaszcza drugiej utknęła w martwym punkcie. Obydwojgu wokalistów dobrze zrobił mały restart na planie nowego telewizyjnego show muzycznego, The Voice, który oglądalnością przebił inne hity w tej kategorii - amerykańskiego Idola oraz Glee. Zresztą na scenie tego programu piosenka miała swoją premierę.

Teledysku doczekała dwa tygodnie później:Rzecz jest chwytliwa, dynamiczna i optymistycznie funkująca. Pomysł z castingiem i przebierankami na planie sprawdza się zawsze, przy czym o ile nas wzrok nie myli, w tym wypadku Jaggera naśladują same kobiety.

Najmniej z agresywności mięsistoustego ma sam śliczny Adaś, ale też gibie się w czasach, kiedy za seksapil uchodzi całkiem co innego - nie od dziś gra zadziorną buzią i zgrabnym ciałem na emocjach fanów płci obojga. Jeden z ostatnich teledysków kręcił w łóżku ze swoją modelową dziewczyną w miejscu jak najbardziej publicznym. Kto jeszcze nie wie o czym mowa, niech kliknie na 'czytaj więcej' i obejrzy stosowną galeryjkę.

Komu jeszcze mało, może zajrzeć na przykład tutaj.


Peep! by QueerPop

    Prześlij komentarz