2011/12/26

FLASHBACK: Xmas, Pejic, Efron, RuPaul, AbFab, GayPimp, Lepore, Lambert, Kylie, Lana del Rey, PAG

Oj, działo się, działo, ale nie tutaj.

Nie tylko z powodu konkursu na fanpejdżu dominowała rzecz jasna tematyka okołoświąteczna. Każdy orze jak może, żeby uszczknąć z tego biznesu coś dla siebie. Jeśli chodzi o target gejowski, szczególnie celują w niego firmy bieliźniarskie, na czele z Andrew Christianem, który z tej okazji wypuścił całe naręcze filmików (jak na przykład ten). Święta to kolejny koszmar Madonny, już nie tylko z Gagą, ale z całym stadem rozpączkowanych z nagła div.

Ale Boże Narodzenie to horror nie tylko dla niej, wystarczy uświadomić sobie, że Mikołaj to de facto obcy facet, który włamuje się nocą do domów, w których są dzieci. Chociaż niektórym wystarczy własna matka, która jest w nim zawsze. Chociaż, z drugiej strony, ujawnianie się w przy wigilijnym stole może przynieść nieoczekiwane rezultaty.

[źródło]

No i kwestia całej tej bieganiny i otoczki - choć okazuje się, że nie ma rzeczy nie do pomyślenia: dla chętnych znajdą się erotyczne bombki na choinkę lub inny nietypowy przycisk do papieru w prezencie (znów ukłon w stronę mam).Tak czy siak pozostaje się tylko upić albo lepiej - posłuchać świątecznej pieśni w wykonaniu samego szatana. Niewielka różnica. Dla ukojenia skołatanych nerwów proponujemy kolędę wykonaną na eterofonie wprawnymi dłońmi drag queen.

W nawiązywaniu i bez, linkowaliśmy także:

Poza świętami hitem poprzedniego tygodnia okazał się filmik pewnej pary, zmontowany na rocznicę pożycia, który upublicznili ponoć zupełnie przypadkiem. I całe szczęście:


Muzycznie uruchomiliśmy cykl, który rozrasta nam się dosyć szybko pt. Niebrzydcy Chłopcy Śpiewają Covery, w którym tym razem Steve śpiewał Gagę, a Graffiti6 - Last Christmas, a Mister Chase z Chrisem Salvatore dobroczynnie zarzynają klasyk - Baby, It's Cold Outside

Poza tym grało nam i śpiewało także:

Na deser zostawiliśmy coś całkiem bez związku. To ponoć jest reklama, chociaż do dziś nie możemy ochłonąć i trudno nam zgadnąć, czego:


Cokolwiek to jest, bardzo byśmy takie chcieli. Urodziny mamy w styczniu...

Peep! by QueerPop

    Prześlij komentarz