2011/04/18

FLASHBACK: GayEye, vimeo, Smolarek, Parada Równości, mowa nienawiści, WhoMadeWho, Parenthetical Girls

cytat tygodnia [źródło grafiki]

Zaniedbujemy się nieco z podsumowaniami tygodnia, ale to tylko dlatego, że zanim się orientujemy, już jest piątek, i tak naprawdę czas na kolejne podsumowanie, a nie na poprzednie :)

Tak czy owak tym razem w miarę na czas donosimy, że w ostatnich dniach na fejsowym fanpejdżu pojawiły się m.in. następujące tematy:

W ramach autopromocji trzy razy dziennie do fejsbuka wpadały obrazki z naszego reaktywowanego właśnie foto-archiwum na serwisie tumblr. W ramach wiosennych porządków zmieniliśmy nieco jego wygląd i wystawiliśmy na ogląd pod historyczną, dla niektórych swojsko brzmiącą nazwą GayEye (być może niektórzy wypatrzyli już nowe logo w również przebudowanym panelu po prawej). GayEye by queerpop o propozycja dla wszystkich, stęsknionych kolejnych red alertów i innych galerii ładnych zdjęć i grafik z panami (często również ładnymi). Jest ich w sieci tak dużo, że już zabezpieczyliśmy zbiory na całe miesiące, o czym czasami tutaj będziemy przypominać.

[zobacz oryginalny post na GayEye]

Uruchomiliśmy też konto na serwisie vimeo.com, przeznaczonym bardziej do promocji twórców i ich pracy, niż wrzutek fanowskich. Sporo klipów, filmików, teledysków pojawia się teraz właśnie tam, tak z uwagi na możliwość wgrywania produkcji o wyższych parametrach, jak i z uwagi na brak ograniczeń czasowych, więc znaleźć można na nim także pełne filmy godzinne i dłuższe.

Ciekawych zapraszamy do obejrzenia listy naszych lajksów, z których w ubiegłym tygodniu pokazaliśmy kilka:

Na koniec jeden z hitów ubiegłego tygodnia (tym razem jutubka): zmysłowy klip do najnowszego singla grupy Parenthetical Girls, o stosownym tytule The Pornographer - nie dziw, że pokazał się na GayEye zgodnie z tradycją queerpopowej 'rudej środy' :)

I to by było na tyle. Ciąg dalszy nastąpi (być może) za tydzień...

Peep! by QueerPop

    Prześlij komentarz