2010/09/12

FACEBOOK: QueerPop (almost) DailyCzy wspominaliśmy już, że warto przyłączyć się do nas na Fejsbuku? Na pewno, najpóźniej przy okazji naszej mini-akcji pod hasłem 'Fear Not! 2010', poprzedzającej Europaradę. Na FB, jak wszyscy, podrzucamy na bieżąco nasze znaleziska muzyczne, prasowe oraz zdjęcia, za które już kiedyś nasze konto na FB zostało zablokowane (nie wiedzieć czemu, nie lubią widoku męskich pośladków).

Wszystko przez nasz cykl QueerPop Daily, gdzie stramy się codziennie dodawać jakieś ładne zdjęcie niebrzydkiego pana (lub odwrotnie - niebrzydkie ładnego). Z tym 'codziennie' - jak to u nas - bywa różnie. Nie zmienia to faktu, że już trochę się nam tych niebrzydkich tam uzbierało, co można skontrolować w galerii poniżej.

Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer

Tyle zachęty. Kto ciekaw, może zawsze w ramce u dołu tej strony sprawdzić, co się dzieje na naszym fanpejdżu. Zanim ostatecznie kliknie, i oficjalnie zostanie na FB naszym fanem. Fani widzą więcej, ot co. Chociaż trochę pewnie szkoda, postaramy się, by więcej znalezisk trafiało też tutaj...
Peep! by QueerPop

    Prześlij komentarz